DĚLO SE U NÁS

Vzpomínky na Afriku aneb AMERIKA 2017


TRHOVÁ KAMENICE 2017 - pohled na akci by Piggy

O víkendu z patnáctého do sedmnáctého září proběhla klubová družba klubu Tritonu Beroun. V příjemném až skoro podzimním počasí byli v pátek prověřeny všichni účastníci až do brzkých ranních hodin. Členům, kterým se podařilo z páteční prověrky uniknout dřív, nebo jí prošli bez většího poškození, což o sobě rozhodně říct nemohu, byli druhý den zkontrolovat nedaleký lom Srní - Kovošrot a Trhovku vedle chaty. Teplota vody, viditelnost víc než dobrá, podařilo se i dokonce navázat kontakt s místními rybami. Pozor změna! Sobotní odpoledne bylo převážně gastronomické "p * o", jak by řekl Zdenda. Probíhali ochutnávky a výměny všech dovezených kupovaných i domácích výrobků. Tímto bych chtěl poděkovat všem kuchařům a kuchařkám! Vše bylo maximálně vyladěné a chuťově příjemné.
Páteční prověření bylo u všech na jedničku, a tak se pouze dopíjeli tučné zásoby, někdo nás dokonce i opustil, touhou po lepší posteli a teple domova.

Neděle konečně patřila zase potápění. Oprášit gumy a šup přímo z chaty do Trhovky. Šup sice trvalo hodinu, ale nakonec jsme zvítězili. Lom vcelku čistý, 5 m viditelnost, voda nádherně teplá, kontrola račího potěru poblíž vstupní lavice, ryb a především svého buddyho. Cacht se povedl, někteří z nás ho zakončili i skokem s monstrózní konstrukce zbylé po high jumpu. Takže zbývá poslední sbalit, poklidit a domů. Jediná nedokonalost byla v podobě sudů a neuvěřitelného odpadu po zmiňované akci.
Bylo to super, těším se na další akci!
Piggy


Vzpomenutí a zavzpomínání na Častoboři II.

Pár fotek ze sobotního spouštění věnce za všechny naše kamarády potápěče a nepotápěče.


Vzpomenutí a zavzpomínání na Častoboři

V sobotu 26. srpna 2017 vpodvečer budeme na Častoboři posílat po vodě vor se smutečním věncem a svíčkami za Milana Machálka, Honzíka Mouchu, Pepíka Žáčka a další, kteří už tu s námi v té potápěčské partě nejsou.


PLOUTVIČKA 2017

Odkaz na fotogalerii ze soustředění ZDE!


KRAJSKÉ ZÁVODY 2017 - Jarní kolo v Hořovicích


MEMORIÁL PEPÍKA ŽÁČKA 2017

Od roku 1975 se v sobotu nejbližší ke svátku Josefa organizuje plavecký závod na 1 km v Nižboru na Berounce. Od roku 2015, po smrti Josefa Žáčka, jednoho ze zakladatelů klubu Triton, má tento závod název věnovaný jeho památce.

Letos závod připadl na sobotu 18. března a byl to velmi vydařený ročník s hojnou účastí! Tento rok bylo v závodě zastoupeno i něžné pohlaví v počtu jeden.:-)

Jestli se "tam shora" na nás Pepíček s Milanem koukali, tak na nás byli pyšní! I přes nepříznivé chladné počasí, bičováni ledovým větrem, se letošního ročníku plavání v Berounce účastnilo 14 plavců! Neuvěřitelné! Pro srovnání přikládáme společnou fotku z minulého ročníku.:-)

1. místo - Dan
2. místo - Robert
3. místo - Dopík

Děkujeme za perfektní servis v podobě teplých nápojů na trati, tepla kamen a opět úžasných pochoutek a dalších kotviček do sbírky. Děkujeme vám, že nám pomáháte udržet tuhle tradici.

Memoriál 2017
Memoriál 2017
Memoriál 2016
Memoriál 2016

SMUTNÁ ZPRÁVA

V pátek 17. března 2017 zemřel čestný předseda našeho klubu Milan Machálek. Bylo mu 85 let. Osobnost, která stála v roce 1959 u zrodu našeho klubu. Velmi smutný den pro nás všechny.

Rozloučení bude pouze v kruhu rodinném.

"Klubové" smuteční posezení pro všechny, kteří by rádi zavzpomínali na Milana se bude konat příští sobotu, tj. 25. března od 17 hodin v restauraci Na Marjánce v Berouně, https://www.restauracenamarjance.cz


KRAJSKÉ ZÁVODY - 1. MÍSTO!

Triton obhájil 1. místo celkového bodování závodu a veze si zpět domů putovní pohár Středočeského kraje!

V sobotu 5. listopadu 2016 proběhlo v Hořovicích podzimní kolo krajských závodů mládeže do 18 let v ploutvovém plavání a rychlostním potápění. Soutěžilo se ve všech věkových kategoriích a v disciplínách 15, 25 a 50 metrů pod vodou a 25, 50 a 100 metrů na hladině. Na závěr závodů byly zařazeny štafety. Berounský klub reprezentovalo 19 závodníků. Děkujeme za vzornou reprezentaci a za výborné výkony!


Mikulášská ploutvička 2016

V úterý 6. prosince, přímo na Mikuláše, se konaly mikulášské závody. Děti soutěžily v netradičních disciplínách a v závěru tohoto neobvyklého tréninku se trenér Tomáš proměnil v Mikuláše a předal dětem diplomy, sladké medaile a malou nadílku.


UWR - VELKÉ VÍTĚZSTVÍ! HRÁČI UWR TÝMU TRITON BEROUN JSOU MISTŘI!

V sobotu 12. listopadu 2016 se konalo čtvrté, závěrečné kolo mezinárodní ligy podvodního ragby, které rozhodlo o absolutním vítězi této sezóny. Výborné výkony hráčů v průběhu celé ligy přinesly zasloužené vítězství pro borce z Tritonu Beroun.


ČASTOBOŘ 2016

Letos proběhl jubilejní 25. ročník letního soustředění dětí a mládeže, které pro děti z potápěčských klubů Středočeského kraje pořádá Atol Příbram. Každoročně se ho účastní i děti z Tritonu. Přesto, že závěr léta kdy se potápěčský tábor koná nebývá již nejteplejší počasí tak tento rok se vydařilo a děti trávily většinu času tak jak se na potápěče a plavce sluší, ve vodě.

Na fotce "naše" děti v upomínkových tričkách k 25. výročí konání.

Kompletní fotogalerie z tábora


Krajské závody dětí a mládeže v ploutvovém plavání a v plavání na nádech - Hořovice jaro 2016

V sobotu 23. dubna pořádal Klub sportovních potápěčů Triton Beroun krajské závody pro kluby ze Středočeského kraje. Za Triton Beroun se zúčastnilo 18 závodníků a svými úžasnými výkony obhájili putovní pohár za 1. místo!

Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a za výborné výkony.

II. Memoriál Pepíka Žáčka 2016

Od roku 1975 se v sobotu nejbližší ke svátku Josefa organizuje plavecký závod na 1 km v Nižboru na Berounce. Nejinak tomu bylo i letos a tento rok to vyšlo opravdu krásně, přesně "na Pepíka". Sedm statečných se vrhlo do studené Berounky a vyhráli všichni už jen tím, že se zúčastnili. Jste borci otužilci! Děkujeme opět za velmi milé zázemí a ještě úžasnější pohoštění.